Kontsert - õhtusöök Pädaste mõisas

Kontsert - õhtusöök Pädaste mõisas

R, 30/06/2017 - 17:30

/

Pädaste mõis

JOLANTA GULBE - FADO - O Amor a Portugal

Jolanta Gulbe Pashkevich - vokaal

Matthias Diether - chef de cuisine

Juu Jääb, mis tänavu toimub juba 21. korda, alustas oma teekonda Pädaste Mõisas 1997 aastal, vahetult peale selle avamist. See muusikafestival toob kokku muusika mineviku ja tuleviku.
 
Kontsert algab kell 18.00 aperitiiviga.

Õhtusöögi lõpp on orienteeruvalt kell 21.30.

Jolanta Gulbe Pashkevich

Jolanta on arvatavasti Läti professionaalsetest jazzlauljatest üks ekstravagantseim. Oma võimasa ja rikkaliku häälega, on ta üks populaarseim Bossa Nova ning Fado esitajaist Põhjamaades.

21. Muhu tulevikumuusika festivali  JUU JÄÄB raames on teil võimalus osa saada tema kontsert - õhtusöögist Pädaste Mõisas.

Fado lood on teadaolevalt väga emotsionaalsed, need jutustavad igatsusest kättesaamatu järele. See muusikastiil pärineb 1820ndate Lissabonist, Portugalis.
 
“Fado on minu viis mediteerimiseks. See on mu hingerännak inimeste saatusesse läbi muusika. Seekord tuleb esitamisele valik ajaloolisi laule, kaasaegne Fado ning mitmed teised Portugali laulud, mis on veidi erineva temaatilise varjundiga - need on lood rõõmust, igapäevasest elust, situatsioonidest, mis on täis eneseirooniat ning sügavatest hingelistest läbielamistest…”

Matthias Diether

Pädaste Mõisa peakokk Matthias Diether hindab traditsioone ja on pühendunud täiuslikkuse poole püüdlemisele. Meie poolt pakutav puhtsüdamlikult piirkondlik Põhjala Saarte köök avab end ning ühineb teiste maailma tunnustatud kulinaariastiilidega.
 
Olles Muhu saare elanik 2015. aasta algusest, on Matthias siia sisse seadnud oma kulinaarse kodu. Matthias, olles kiindunud siinsesse piirkonda ning vahelduvatesse hooaegadesse, on toonud värske sädeme Põhjala Saarte kööki ning laiendab selle rahvusvahelist tuntust.
 
Matthias serveerib Fadole pühendatud kolmekäigulise menüü.

piletilevi

Kontsert-õhtusöögi pilet 95€.

Kontserdi asukoht

Kontserdi kava

Kontserdi koosseisud